Keyif Havuz

buhar odası

buhar odası

      

 

 Buhar Odası Türk hamamlarındaki terleme odaları üşük terleten (eşek terleten) isminden de bildiğiniz gibi kültürümüzde çok eski yıllara dayanmaktadır. Vücut canlılığı ve diriliği için buhar banyosu keşfedilmiştir.  Gelişen teknoloji ile birlikte bugün buhar banyosu evlerimizde veya sosyal tesislerimizde kolaylıkla sahip olduğumuz  vazgeçilmez bir sağlık unsuru olmuştur. 

Eğer bu siteye gelerk buhar odası yaptırmayı düşündüğünüze göre ,faydalarını çok iyi öğrendiniz.

evet buhar odası gerçekten de öyle,

Peki buhar odası nedir, nasıl yapılır, ne kadar enerji harcar ,buhar odası kaç paraya mal olur

Sevgili ziyaretçimiz,buhar odası için gerekli olan 

1-BUHAR

2-ODA

BUHARI istediğiniz şekilde basitçe elde edebilirsiniz,Fakat konforlu düzenli ve sağlıklı elde edebilmek önemlidir.Bunun için buhar jeneratörleri vardır.

Buhar jeneratörü konforlu kaliteli buhar üretir,standart sıcaklık ve nem miktarı sağlar.Bu nedenle en son teknolji ürünü buhar jeneratörüne ihtiyacınız vardır.Buhar jeneratörü satın aldıktan sonra .Buharı kullanacağınız nezih bir odaya ihtiyacınız var.Buhar odası

1-Seramik veya cam seramikten yapılabir

2-özle yapım kabin şeklinde kompozit pvc panel vb kullanılabilir.

Buhar odasına 1 adet gider bırakılır,1 adet buharın çıkış ağzı bırakılır,1 adette acil durumlar için zil bırakılır.1-2 adet aydınlatma lambası bırakılır.

Kapısı daima dışarı açılır olmalı ve mutlaka nemden zarar görmeyecek malzemeden üretilmelidir.

Biz firma olarak istediğiniz yere buhar odası yapmaktayız.Yapmış olduğumuz buhar odaları son derece konforlu,buhar üretimi sağlıklı ve son derece emniyetlidir.

sağlıklı ve keyifli buhar odası için keyif havuz firmamızı seçin

MURAT KARABEY

MAKİNE MÜHENDİSİ