Keyif Havuz

havuz tamiri

havuz tamiri

Sn; Değerli Havuz Sahipleri

 Sahip olduğunuz havuzu birlikte yenileyelim.Öncelikli olarak havuzum da problem var diyorsanız. Havuz problemlerinin en başında gelen su kaçaklarını gidermek için gereken tesbit çalışmalarını yapmaktayız.Her zaman doğru tespit gereklidir.Eğer su kaçağınız yoksa , ileri ki yıllar da da olmaması için mutlaka havuzunuzun derz dolgularını her yıl tamir ettirmelisiniz.Çünkü ilk olarak su kaçakları o noktalardan başlar.

  

 

-*- HAVUZU NASIL YENİLERİM?

  1. Öncelikle havuz derzlerinin yenilenmesi havuzun hem su kaçaklarını önleyecek ,hem de havuz derzleri yenilendiğinde havuzunuz yeni gibi duracaktır.
  2. Havuz çevresinde bulunan mermerlerin silinmesi, havuz mermerlerinin dolgulanması havuzu çok iyi gösterecektir.
  3. Havuz ızgaralarının temizlenmesi ,havuz ızgaralarının değiştirilmesi, kırık olanların değiştirilmesi sağlığınız için de önemlidir.Her yıl ızgaraların kırılmasından dolayı bir çok insan kaza geçirmektedir.
  4. Denge deposu ve havuz kanallarının temizliği, havuz kanallarının ve denge deposunun derz yapılması,hem su kaçaklarını önler, hemde bakterilerin çoğalmasına engel olur.

HAVUZ AYDINLATMA ,ÇEVRE AYDINLATMA VE HAVUZ ELEKTRİK TESİSATI

  • Havuz ampullerinin çerçevelerinin yenilenmesi ve havuz lambalarının led hale dönüştürülmesi ,ciddi elektrik tasarrufu sağlar ve havuzu şık gösterir.
  • Havuzun çevresinin yeterli aydınlkta olması ,çocukların korunmasında önem taşır.
  • Son yıllarda bilinçsizce çalışan maalesef bazı firmalar havuz elektrik panosunda yeterli emniyet tedbirleri almadığı görülmüştür.Sizin için havuz elektrik panosunu yenileyerek kaçak akım rolesi takılı değil ise takıyoruz,sizleri daha emniyetli hale havuz elektrik kaçaklarından önlüyoruz..

-*- HAVUZ FİLİTRE KUMUNUN YENİLENMESİ VEYA DEĞİŞTİRİLMESİ

  • Her yıl kum filitresinin kumunun temizlenmesi ve eksilen kumun ilave edilmesi gereklidir.Bu sayede havuzunuz daha az sürede daha temiz olacaktır.

-*- HAVUZ POMPASININ YENİLENMESİ

  • Havuz pompalarını tamir ederek veya yenisi ile değiştirerek daha verimli hale getiriyoruz.